Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új sd kártyát kell vennem?

Új sd kártyát kell vennem?

Figyelt kérdés
Lumia 520as készülékem van, és a képeket egyre több példányban mutatja a telefon, tehát ugyanazt a képet 3-4szer is. korábban csinálta ezt zenékkel is. Azóta volt formázva fat32ben és egy ideig jó volt de most ugye a képekkel ugyanez. lehet nem tetszik neki a kártya és új kell? 32gb kingstone kártyám van, class4-es.

2013. okt. 27. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
A telefont cseréld le ne a kártyát. Az csak egy tároló eszköz.
2013. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tedd be a kártyát egy kártyaolvasóba, nézd meg hogy mi van rajta (hogy tényleg több példányosak a fájlok).
2013. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem már, a számitogép mindenből egyet lát.
2013. okt. 28. 06:23
 4/7 A kérdező kommentje:
Most azon gondolkodom hogy visszaadom garanciára hogy csináljanak valamit, 3 hete vettem. Meg tudják ezt oldani?
2013. okt. 28. 07:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Frissítetted? Lehet, hogy ott valamit elrontottál.
2013. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem frissitettem semmit, csak a windows phone frissitéseket engedélyeztem neki amik nem hiazem hogy ilyen hibát véthetnek :(
2013. okt. 29. 06:18
 7/7 anonim ***** válasza:

"Megnéztem már, a számitogép mindenből egyet lát.

Most azon gondolkodom hogy visszaadom garanciára hogy csináljanak valamit, 3 hete vettem."


A telefont? Jól teszed.

2013. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!