Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri az Auchanba...

Szerintetek megéri az Auchanban megvenni a Note 2 telefont? És van ott kezdőrészlet rá?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem. Akkor sem ha van részlet.
2013. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem olyan mobilt veszel amit ki tudsz fizetni kpben ?Miért akar mindenki olyan drága dolgot venni amire nincs pénze ?
2013. okt. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de első válaszoló nem igazán értettem meg melyik kérdésemre válaszoltál. Második válaszoló csak kérdeztem.
2013. okt. 28. 07:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Válaszoltam az elsőre, hogy nem, másodikra meg szintén nemet mondok, mert fizeted a részletet és semmi extrát nem kapsz hozzá, gondolok itt internetre, alacsonyabb percdíjára, mivel független teló, részletre érdemesebb akkor már szolgáltatónál venni. Ott még kapsz hozzá extrákat is.
2013. okt. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szerintem megérné, mert pl t-mobile-nál ami nekem jó lenne, az 2 év hűséges, és két évig fizetek tízezret. namos auchanban néztem, hogy 11-szer kell tizen egy-két ezret fizetni. ha jól számolom: t-mobile:2 év 24 hóna 24x10=240 ; auchanban: 11x(mondjuk)15=150 (+sim kártya ára) szerintem megérné, pláne ha nincs kezdőrészlet, mert nem akarok semmi extrát hozzá
2013. okt. 29. 07:58
 6/6 A kérdező kommentje:
ja és t-mobile-nál a 240-hez hozzájön még a mobilelőleg ami min. 10.000, meg a kezdőrészlet. és ott csak fekete van, auchanban fehér is van
2013. okt. 29. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!