Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend P6 vs. LG...

Huawei Ascend P6 vs. LG Optimus G vs. Sony Xperia SP?

Figyelt kérdés
Amint a kérdésből is láthattátok, e 3 telefon között vacilálok, ha tudtok állítsaok fel esetleg sorrendet, illetve írhatnátok érveket/ellenérveket. Nagyon szépen köszönök minen egyes értelmes választ :)

2013. okt. 28. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Az Optimus G. Miért? Mert ugyanaz a hardvere, mint egy Nexus 4-nek, vagyis brutál. Miért nem nézed meg a NExust is? Azt még vagy 2 évig támogatják.


A Huawei-be sajnos saját SoC-ot tettek, ennek meg is van a hátránya... hiába számít csúcstelefonnak (4 magos), pl az SP teljesítménye vagy a duplája a P6-nak...


És rá is tértünk az SP-re. Nekem is ez van. Szép telefon, szép kijelző, rohadt gyors készülék, de sajnos vannak hibái. :) Pl. ha programok között váltogatsz, ő hajlamos bezárni az előzőt, szóval állandóan az istenverte (már bocs) töltést nézed, mint valami pentium 2-nél. Arról nem is beszélek, hogy ez miatt eszi a mobilnetet is pl...


A fém kerete hajlamos kopni, ráadásul nekem olyan, mintha kifakult volna a sarka. o.O Aztán ott van a töltés közbeni multitouch bug, mivel, hogy nincs multitouch olyankor. Csoda, ha az ujjad érzékeli. :D


Mindenképp az Optimus, de inkább Nexus 4 (ami ugyanaz, mint az optimus G).

2013. okt. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, de jöjjön az indoklás:


Nexus 4 lehet hogy megkapja még 2016-ig az összes Androidos frissítést, de én boldogan elvagyok a Jelly Beannel is. Ráadásul a G-be rengeteg olyan szoftveres kis finomságot tettek, amitől szerintem tényleg szerethető egy készülék, és ugyanabban az árban vannak, és annyival jobb a Nexus 4 hogy az mindig megkapja a legfrissebb Droidot, de szerintem a Jelly Bean is egy elég pofásra sikerült verzió, egy idejig elleszek még azzal :)

2013. okt. 28. 16:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor Optimus G mindenképp!
2013. okt. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az LG
2013. okt. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Optimus G, nekem is az van és hibátlan :)
2013. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
LG.
2013. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Zsocy N14 válasza:
51%

AZ SP teljesítménye duplája a P6-nak ???? Jó vicc.

Inkább P6 mint az SP, de leginkább az Optimus G.

2013. nov. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem is a jó énem mindig az Optimus G felé húz, de sajnos van egy "rossz" is, aminek nagyon megtetszett a P6 formaterve, pedig tudom hogy az Optimus G-be egy sokkal megbízhatóbb Snapdragon proci van, még a Huawei-be saját gyártmány, ami nem képes hozni a Snap-ok szintjét :) Remélem ha esetleg a P6 mellett döntenék, az se akadozna tól sokat 4*1,5 GHz-n :)
2013. nov. 12. 20:21
 9/9 anonim ***** válasza:

én a G-t ajánlom mert mielőtt én vettem volna telót akkor vett osztálytársam P6-ot igaz nagyon jól néz ki a készülék de nem olyan gyors mint a G hiába van a P6 ban is 4 magos proci olyan nekem olyan volt mint ha 2 kicsi vagy 1 nagyon erős proci lett volna a kijelző elfordítása is várni kell kb 2 másodpercet hogy elforduljon a G-m nél nincsenek ilyen problémák

remélem meggyőztelek amúgy én e kettő telefon között vaciláltam

2013. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!