Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap 50%-nál feltettem...

Tegnap 50%-nál feltettem tölteni a Nokia Lumia 520-as telefonomat, majd este levettem a töltőről. Reggel ki volt kapcsolódva, próbáltam bekapcsolni, de nem reagált semmire. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 08:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Több mint valószínű, hogy lemerült! Ne ijedj meg, rakd vissza a töltőre, és várj egy kicsit - akár fél órát is, majd magától be fog kapcsolni!


A hirtelen merülés oka egy beragadt alkalmazás, vagy a túl sok háttérben futó feladat lehet, érdemes lehet a beállításokban leellenőrizni a háttérben futó alkalmazásokat, hogy mi az ami számodra tényleg fontos, és a nem fontosakat kilőni, hogy jobban bírja szuflával a telefon (és a mobilinternet)

2013. okt. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!