Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek egy okostelefont és...

Ha veszek egy okostelefont és netezek rajta, az meddig fogja birni töltés nélkül?

Figyelt kérdés
Hány napig fogja birni töltés nélkül? Mert egyik ismerösöm vett egy okostelefont 13 ezerért újat és csak egy napig birja töltés nélkül. Minden okostelefon ilyen car? Én milyet vegyek?

2013. okt. 28. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha sokat nyomod akkor fél nap,1 nap..
2013. okt. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez árfüggetlen. Az enyém pl a duplája volt az általad említettnek, mégis kb egy nap volt a rekordja. Persze, szó szerinti folyamatos tapizás és netkapcsolat után.
2013. okt. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bármilyet is veszel, nem fogja napokig bírni. Nagy kijelző, relatíve nagy teljesítményű elektronika - amik eszik az áramot.

Én is nemrég vettem az első okostelefonomat, vadi új Samsung - Napi 2-3 órát nyomkodom (tanulok a buszon, mert okos dolog a pdf olvasó program), mellette pár sms és hívás, így kibírja 2 (esetleg majdnem 3) napig egy teljes feltöltéssel. Folyamatosan netezve nem bírná egy egész napot.

2013. okt. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak egy napot bírják az okostelefonok ha kihasználod a tudásukat
2013. okt. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy a 4-es írta... Ha használod rendesen, maximum 1 nap. Tökmindegy, mennyiért veszed, hogy néz ki, milyen márka...


1 nap és kész. Rosszabb esetben már délután töltöd (mint barátnőm, 2-szer egy nap az LG-jét).

2013. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!