Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s+-om van és...

Samsung Galaxy s+-om van és ha bekapcsolom akkor úrjraindul és újra és újra mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
zenét halgattam rajta a zsebemben volt mikor hallottam 1X hogy megáll a zene full fekete képernyő és miután kivettem az aksit(mert teljesen lefagyott) majd visszaraktam és bekapcsoltam azóta ezt csinálja...

2013. okt. 28. 11:24
 1/4 anonim válasza:
Nekem is s+ om van és nekem is pont ez csinálja, én letöröltem róla minden olyan dolgot amit nem vagy nemnagyon használok és így is le szokott fagyni de már jobb lett. Esetleg vidd el szervízbe vagy új teló. De ha még van rá garancia próbáld meg kicseréltetni.
2013. okt. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hogyan törölted le róla azokat a dolgokat?
2013. okt. 28. 11:55
 3/4 anonim válasza:
Feladatkezelő-letöltve (letöltött alkalmazások) - törlés. Ennyi. Ha meg a fölös képektől, videóktól akarsz megszabadulni mentsd át gépre vagy töröld a galériából. :)
2013. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de hogyan ha nem kapcsol be????
2013. okt. 28. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!