Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek jó appok? Ti fel raknátok?

Ezek jó appok? Ti fel raknátok?

Figyelt kérdés

Avast anti vírus, virusirtó megtalálja a lopott telefont cleaner takarító , swiftkey billentyűzet , task manager, traffic counter netet számol meg hívást leállítja a felesleges alkalmazást

Ezek nemfognak beutni a telefonnak?



2013. okt. 28. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

antivírus nem kell mobilra, a józan ész sokkal jobb védelem, ne töltsél le csak megbízható alkalmazást és no problem.

A lopott telefont megtaláló alkalmazás nem sokat ér, mert ha van esze a tolvajnak , egyből hard reseteli a mobilodat és repül ez az alkalmazás.

a feleslegesnek vélt alkalmazást leállító alkalmazás megint felesleges, csak az akkut zabálja potyára

2013. okt. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MayDay86 ***** válasza:
57%
Az avast használom miót androidra át álltam. Baromság az amit mond az első hozzászóló! Van rajta hardreset elleni védelem! Sőt azt is be lehet állítani hogy az usb ne csatlakozzon a telon! Ráadásul a pc ről is irányíthatom. De ahelyett hogy válaszra vársz brobáld ki root kell hozá! Am a starzap manager proval sok appot ki tudsz lőni ami indul a tleó indításakor. Én a blackmart appot használom mert le tudom INGYEN tölteni a fizetős appokat. Persze csak azokat amik fent vannak. Jahh és a advanced clear ami még jó kis app. Ha kérdésed van nyugodttan küldj pü-t. Segítek! Ahol tudok!
2013. okt. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én swiftkey-t használok, és nagyon, jó, gyakran előbb tudja, hogy mit akarok írni, mielőtt bármit is beírnám
2013. okt. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Van rajta hardreset elleni védelem!"

Kötve hiszem hogy védene a recoveryből való resetelés vagy a pc-s szoftverfrissítés ellen

2013. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!