Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véglegesen letiltották a sim...

Véglegesen letiltották a sim kártyáját?

Figyelt kérdés

Testvérem telefonjáról van szó.

Egyik nap hirtelen nem tudta használni, annak ellenére, hogy volt még rajta néhány száz forint, letiltották. Néhány nappal korábban használta. Nem tudja pontosan, de elég régen töltötte fel pénzzel (nyár előtt, a letiltás szeptember végén történt).

Egyik ismerőse azt mondta, hogy neki is hasonló gondja volt, de ő vett feltöltötte és onnantól kezdve ismét működött.

Nem akarok a semmiért kidobni 3500 forintot, szóval szerintetek ha feltöltjük, működni fog?


2013. okt. 28. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Híjvátok fel a számot és hallgasd meg mit mondanak ha csak ideiglenesen van kivonva a forgalomból akkor még fel lehet tölteni, ha kivan vonva a forgalomból akkor már nem és hamarosan a számot egy más ember fogja kapni. Csak mert én is így jártam a régi számommal amikor 2 telefonom volt és a régit nem használtam, amikor megszűnt a munkahelyem 1 év után és vissza raktam volna a régi kártyát már nem volt használható és a T-mobilba is mondták hogy a számot sem tudják vissza adni mert már másnak adták ki.
2013. okt. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, egyszerűbb bemenni szolgáltatóhoz, azok megmondják. a feltöltés miatt tuti nem, mert 1 éven belül kell feltölteni a kártyát, és utánna inaktiválják, illetve pár nappal előtte küldenek is sms-t, hogy fel kéne tölteni, mert már majdnem 1 éve nem volt.
2013. okt. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik megoldódott, köszönöm!
2013. okt. 28. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!