Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Már kb.30 perce lefagyott a...

Már kb.30 perce lefagyott a telefonom és nem érzékel semmit. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
(érintő képernyős) a hátlapot nem tudom levenni mert szinte lehetetlen, így az akkumlátort sem tudom kivenni.
2013. okt. 28. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Milyen típusú telefon?

Lehet, hogy van rajta egy lyuk, ahova ha beraksz egy gemkapcsot, akkor újraindul.

2013. okt. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ó jaj hát ezt a fajtát szerintem nem ismered: Media droid imperius mini (a media-techtől) amúgy van egy lyuk a hátlap szélén aminél le lehet szedni a hátlapot, csak nekem beletörik a körmöm
2013. okt. 28. 14:35
 3/11 A kérdező kommentje:

helyesbítek most már egy órája semmi

nagyon kérem ha valakinek van valami ötlete írja meg!!

2013. okt. 28. 14:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Figyu, kérj meg valakit, valahogy szedjétek le azt a hátlapot.. Ha nem megy, akkor ha a kijelző világít, de nem reagál, egy kisebb/nagyobb időintervallumon belül lemerül a készülék.. Várj !:D
2013. okt. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Esteleg próbáld meg a kikapcs+hangerő le gombot egyszerre lenyomni néhány mp-re!:)
2013. okt. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

először is mikor a hátlapot utoljára próbáltuk levenni akkor sikerült is...és csak két helyen repedt be

másodszor 13:58 óta az égvilágon semmit nem csinál csak világít a képernyő és kész, ugyanígy 13:58 óta 65%-on van az aksi normál esetbe 15 percenként kb. 5%-ot merül. :)

A kikapcs. + hangerő le (vagy fel mer azt is olvastam) gombot is próbáltam de mivel se az időt nem méri se az aksi nem merül már több mint egy órája ezért nyomkodhatok én rajta akármilyen gombot nem reagál :)

Van még esetleg valami tipp (az akkumlátor kivételén kívül)ha ennyire lefagyott? :)

2013. okt. 28. 15:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, mekkora akksi van benn? Mert ha világít elobb-utóbb lemerül.. A 65% meg azert van, mert az is megfagyott annyinál!! Biztos lényegesen kevesebb!!
2013. okt. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 dirtboy ***** válasza:

/de mivel se az időt nem méri se az aksi nem merül /

ne viccelj mér hogy nem merül az aksi,akkor mégis mitől világít a kijelző?

lehet hogy az aksi %-a ugyanott van mert le van fagyva de attól még merül az aksi ,csak nem írja a készülék a pontos adatot hanem csak azt hogy mennyin volt mikor meg halt.

2013. okt. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor egyszer csak kikapcsol
2013. okt. 28. 16:05
 10/11 anonim válasza:
nyomj egy reset - et
2014. febr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!