Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ádám vagyok nagyon szeretnék...

Ádám vagyok nagyon szeretnék egy androidos telefont az anyagi kereteinkbe nem nagyon fér bele tudtok adni egy oldalt vagy boltot ahol olcsóbban vehetek telefont? Nagyon jó lenn!

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

" Nagyon jó lenn! "


-oksa,akkor ne is gyere föl, XD

2013. okt. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Használtan lényegesen olcsóbb minden készülék.
2013. okt. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De mit ajánlanál nekem max 15-20 ezer forint légyszi az első válaszadó meg rohadjon meg am ne legyen használt.
2013. okt. 28. 15:13
 4/7 anonim ***** válasza:
20000-ért még egy galaxy minit se kapsz újan, de ha mégis találsz valahol egy androidost azzal csak baj van, idegösszeomlást fogsz kapni tőle. Tessék itt egy kis olvasni való: [link]
2013. okt. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kulcsszó: használt

"am ne legyen használt"


Fuck logic...


Ez egy anonim oldal, nem kell bemutatkozni. 20000-ért meg ne vegyél androidot, mert annyiért csak szart kapsz.

2013. okt. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves Ádám.Hát csak szeressen egy Androidos készüléket de ennyi pénzből csak a legaljából tud venni amelyekről nem tudok nyilatkozni a jóízlés határain belül.Tessék gyűjteni minimum 40.000Ft-ot és akkor már tud venni egy normális készüléket.

Üdv

2013. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Használtan, 30 000-ért már talán kapsz egy HTC Sensation-t.
2013. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!