Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 70e forint körül milyen...

70e forint körül milyen telefonokat ajánlanátok? Samsung és Sony érdekelne.4" feletti kijelző, jó kamera, és viszonylag erős proci a kritérium.

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 22:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Samsungot ne. Ez a legjobb: [link] ez a galaxy s 3-at is lepipálja. Persze nem hibátlan, de ennyiért nem fogsz jobbat találni.
2013. okt. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Bár én sem szeretem a Samsungokat, de nem hinném, hogy az SP lepipálja az S3-at. Én is az SP-t ajánlom!
2013. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Pedig hiába a 2 mag, akkor is agyonveri a jobb optimalizálás miatt.
2013. okt. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
És mit értesz "nem hibátlan" alatt?
2013. okt. 29. 09:09
 5/17 anonim ***** válasza:
Van jobb is, akadozhat.
2013. okt. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Néztem teszteket róla, tényleg jó telónak mondják. Már csak két dolog "aggaszt". 1: a Jelly Bean 4.1 nem megbízhatatlan?

2: Ha nem szolgáltatónál veszem, a garancia kényes kérdés. Nem mindegy, hogy gyári és/vagy bolti garis, nem?

2013. okt. 29. 12:13
 7/17 anonim ***** válasza:
Minden android megbízhatatlan valamilyen szinten, de azt mondják hogy minél újabb annál jobb. Szerintem megfelelő a 4.1.
2013. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Xperia L, vagy SP valóban. Nekem is SP van.


Viszont vannak hibái... sajnos a kijelző hajlamos nem érzékelni, ha pl. töltőn van nincs multitouch (lol). Ha zenét hallgatsz és böngészel, hajlamos bezárni mindent a háttérben, még a zenét is... Visszaváltasz zenére, hogy elindítsd, addigra bezárja a böngészőt. Többet nézed a töltést, mint egy pentium2-esen. Egy rossz vicc... Ráadásul a wifije sem a legerősebb.


De legalább szép telefon, szép kijelzővel. xD

2013. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Utolsó: Én pont az ellenkezőjét hallottam. :) Egyik ismerősöm tesójának is SP van, és rákérdeztem pontosan ezekre. Azt mondta, hogy semmi baja nincs, nem zárogatja be, és a wifit is jól kezeli. Lehet csak a tiéd ilyen?

Nem jókor jött ez a hsz, már konkrétan a boltot kerestem, ahol megveszem az SP-t.. :D Elbizonytalanítottál kicsit.

2013. okt. 29. 14:41
 10/17 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, hivatalos oldalon találtam! :D

2013. okt. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!