Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez az okostelefon tényleg jó?

Ez az okostelefon tényleg jó?

Figyelt kérdés

Sokat vagyok külföldön, jelenleg két telefonom van, egyikben a magyar sim, másikban a külföldi. Mivel mindkettő elég régi már és rosszul működnek, szeretnék egy 2 sim kártyát kezelő telefont a kettő helyett.


Amire használnám: nagyon alap dolgok, zenehallgatás, ébresztés, pdf olvasgatás, esetleg wifizés, fotózás.


Ezt néztem ki: [link]


Egy pár helyen sok jót olvastam róla, de pl. részletesebb tesztet nem találtam. Esetleg valaki itt ismeri?


2013. okt. 29. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem olyan rossz kis készülékek ezek.

Minden megvan bennük amire szükséged lehet.

Most jönnek majd a memória(ram) méretével kapálózók, de ennek semmi jelentősége nincs ebben az esetben 512mb ram éppen elég böngészésre, kisebb(sőt nagyobb) játékokra.

CPU/3D gyorsítóban pedig ott van ez a készülék!


Én egy Iphone 3GS-t használok éppen ami számomra szinte mindenre elég pedig sokat hallgatok zenét, böngészek és kisebb játékokkal is játszom!

2013. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!