Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes IPhone-t venni?...

Érdemes IPhone-t venni? Stabil, megbízható telefon?

Figyelt kérdés

Nem vagánykodás céljából szeretnék venni IPhone-t, hanem, mert megbízható, gyors telefont szeretnék, amire sokáig jönnek a frissítések. IPhone 5-re gondoltam, de a 4s sem rossz, olyat még érdemes venni? Van rá iOS 7? Érdemes egyáltalán venni iPhone-t?


20/f



2013. okt. 29. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2013. okt. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

1 évvel ezelőtt gondolkozás nélkül rávágtam volna, hogy igen. iOS 7 viszont nem sikerült a legjobban, a korábbi "mindig* folyamatos" iOS már be-beröccen 5s-en is (kb Nexus 4 szint). Korábbi OS-ek megbízhatóságával sem volt gondom, iOS7-tel való kapcsolatom viszont nem indult fényesen, iPhone 5s-em ismerkedésünk első 10 percében arcomba tolt egy kékhalált (mentségére legyen szólva, hogy az elvileg ezt is javító 7.0.3 még nem került fel rá), és úgy egyébként, iOS7 alatt több kisebb buggal találkoztam, mint az eddig 3 év alatt összesen. Egy szóval továbbra sem érzem az iOS7-et késznek, szerintem 7.1-et mindenképp várd meg, ha stabilitás fontos, mert hogy ezek a hibák javítva lesznek, abban biztos vagyok.


(*:kivéve appok letöltésekor - 1 magos iPhone 4 esetén)

2013. okt. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Azért a 4s már elég régi. Pláne ha már csak 8GB-ost tudsz belőle venni, akkor méginkább korlátozott lesz. Egyébként még jön rá a 8-as iOS is, tehát még két évig. Utána már nem lesz támogatott. Az i5-nél nem tudni, hogy meddig kap támogatást. Elvileg az 5c-vel egy ideig az meg elvileg még 4 év, de lehet, hogy arra is már csak a 9-es iOS fog megjelenni és, akkor 3 év.

Azt sem tudni, hogy az 5s-sel mi lesz. Lehet az is kap jövőre egy műanyag hátlapot és lesz belőle 5cs. :)

2013. okt. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Ne iphonet vegyél annyi pénzért sokkal jobb androidos telót veszel.
2013. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor várjam meg az IPhone 5-nek a frissítését, hogy javítsák a hibákat?


Utolsó: Elhiszem, hogy van, de sajnos már elegem van az androidból. 3 androidos telóm volt eddig, mindegyik lefagyott egy idő után.

2013. okt. 29. 22:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Értem.
2013. okt. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gugu Gabor ***** válasza:
58%
A 200$ még mindig előfizetéses....
2013. okt. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Gugu Gabor: ??? :D
2013. okt. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!