Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri megvenni a...

Martinkaaa kérdése:

Szerintetek megéri megvenni a Samsung Galaxy Y-t?

Figyelt kérdés
Születésnapom nemsoká itt lesz Körülbelül egy hónap és szeretnék egy olcsó de a célnak megfelelő telefont. a Cél: Wifizés,Zenehallgatás és telefonálás, a játékok csak hébe hóba de az nem cél. Segítsetek mert kéne egy androidos teló olcsó,és JÓ! és ezt láttam olyan olcsónak! de ha van még Androidos és SAMSUNGOS (mert inkább samsungos vagyok) akkor nagyon szépen kérek mindenkit hogy írja le a véleményét! Nagyon Szépen Köszönöm!!
2013. okt. 30. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy Mini 2. Nem sokkal drágább, mint az Y, de sokkal jobb (össz-vissz 26 ezer) . Én is olyat használok másfél éve, és semmi bajom vele. Az Y-t azért nem ajánlom, mert még az én 320x480-as, kb. 3,5 inches képernyőmön is nehézkes a netezés (gyanúim szerint a wifizés alatt ezt érted), az Y még kisebbjén pedig kész rémálom, ha meg YouTube-videókat, esetleg RTL Most-ot vagy MinDig TV-t is akarsz rajta használni, akkor naggyon-naggyon felejtős. (Direkt vannak a dupla gy-k)

A zenehallgatásra minden alkalmas (meg telefonálásra is). Ha nem is cél a játék, szerintem láttál már élőben Y-t, látod, milyen pici. Élvezhető azon a képernyőn bármilyen játék? Szerintem nem. Azért a max 5000 Ft-os felárért bőven megéri a Mini 2!

2013. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az Y egy elavult f*s.A mini 2 már használható,kevésbé elavult ilyen célra megfelel.
2013. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha 3ezret még hozzá teszel az Y árához, annyiért már kapni lehet Pocket Plus-t, ami hardveresen sokkal jobb, ennek függvényében szerintem nem éri meg az Y, ráadásul 290 MB RAM nagyon kevés még egy szuperolcsó okostelefonban is!


[link]

2013. okt. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10 hónapja van ilyen telóm fagyás ritkán fordul elő, netezés nem valami gördülékeny, játékokhoz nagyon gyenge raging thunder, angry birds laggol. mindennap eljátssza hogy nem hozza be a youtubet újra kell indítanom mindig.
2013. okt. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem vagyok egy pénzes zsák :S azért kérdeztem az Y-t:S
2013. okt. 30. 19:40
 6/13 A kérdező kommentje:
Legrosszabb esetben mennyi ez a mini 2?:O pl a Vodafone-nál:??:O:
2013. okt. 30. 19:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Galaxy Y-t a legrosszabb esetben se vegyél.Csak megutálod az Androidot meg az összes okostelót.Mini 2 ára sajnos nincs kiírva de nem muszáj a Vodkafontól venni.Függetlenül kb.25.000Ft-tól lehet kapni.
2013. okt. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
szerintem a 25 ezer forint az még belefér remélem:S
2013. okt. 30. 20:04
 9/13 anonim ***** válasza:
nem leszólni akarom a samsungot(volt már ilyen telefonom és nagyon megvoltam vele elégedve), de az ilyen olcsónak szánt telefonjait is drágábban adja. rossz ár/érték arány..30-ért ott van a huawei ascend y300.
2013. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ma néztem be a vodafone-hol és a telenorhoz mindkettőnél a mini 2 ára : 36.000FT
2013. okt. 31. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!