Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám lekérdezni...

Hogyan tudnám lekérdezni éppen mennyi az aktuális lebeszélt összeg a telefonom egyenlegén? /bővebben lent/

Figyelt kérdés
Párom előfizetős t-mobilos, társkártyára vett nekem előfizus telefont 3200 lebeszélhető, leinternetezhető összeggel. Csakhogy dunsztom sincs mikor hol tartok... Valaki tudna segíteni?

2013. okt. 30. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez az oldal segíthet:

[link]

2013. okt. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha a t-mobile oldalán belépsz a a telefonszámoddal és kódoddal akkor ott is megtudod nézni, de ha csak simán tárcsázod a *102#-et akkor ott is kiírja (nekem is társkártyám van csak az 1950-es)
2013. okt. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

*102# -re ezt írja:

Mobil vásárlásra fordítható univerzális egyenleg: 0 ft.

Telekom önkiszolgáló: *111#


Szóval ez a verzió nem jön be nálam...

2013. okt. 31. 17:00
 4/5 A kérdező kommentje:

T-mobile oldalán beírtam a telefonszámomat, de azt írja titkosítva vagyok. Mikor vettem életem első telefonját (azóta ez a számom, kb. 15 éve) akkor kértem titkosítást, ne hivogasson akárki reklámmal vagy bármi szarral.

Na de most nem tudom még mindig hogy mennyinél áll a ft-om lebeszélésből...

2013. okt. 31. 17:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Hová írtad be, a tudakozóba? Van egy My T-Mobile nevű felülete a szolgáltatónak, ezt linkeltem (első), itt jelszó mező mellett lévő linkre kattintva kérsz jelszót, majd azzal be tudsz lépni. Én kártyás vagyok, itt szoktam telefont tölteni, mobilnetet aktiválni, egyenleget és a fentmaradó adatforgalmat megnézni.
2013. okt. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!