Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ekkora az árkülönbség...

Miért ekkora az árkülönbség itt (link)?

Figyelt kérdés

[link]

Itt jóval olcsóbban árulják a Samsung Galaxy S4-et, mint pl az Edigitalnál vagy a T-mobilenál. Miért? Megbízható a GsmLine? Mit jelent a dobozos, és nem dobozos verzió?

S4-et szeretnék vásárolni, csábít a kedvezőbb ár, de nem merem megrendelni. Kérlek segítsetek!



2013. okt. 30. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs rá teljen körű gyártói garancia. Csak 1 év ami a boltba szól.


Dobozos: Kapsz hozzá tartozékokat

Nem dobozos: Kapsz hozzá egy töltő meg aksit és ennyi.

2013. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerinted megbízható?
2013. okt. 30. 21:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Megbízható a bolt, igen. Megveheted, de mondom, nincs rá teljes körű garancia. Lehet, hogy elromlik és nem tudják megcsinálni, vagy megtudják csak nem 2 ft-ért.
2013. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Te tőlük vennéd, vagy inkább valahol máshol?
2013. okt. 30. 21:24
 5/7 anonim ***** válasza:
É nem venném GSM boltban. Inkább adok többet érte, de legyen rá rendes garancia és legyen hozzá minden tartozék.
2013. okt. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a gsm a legolcsóbb és jó is!

Egyik haverom vett kb. két hónapja egy s2 és azóta azt mondogatja hogy mennyre jó meg hogy mennyire megérte.

Én ugyan még nem vásároltam ott de ő igen.

Sztem jo.

2013. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem azt mondtam, hogy nem jó, mert sokkal olcsóbban hozzá jut az ember a telefonhoz amit szeretne, de ha véletlenül úgy bedöglik, hogy be le lehet kapcsolni, akkor ráb#szik, mert nem olyan garancia van rá, mintha szolgáltatónál venné.
2013. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!