Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha vezetékes internetem van...

Ha vezetékes internetem van akkor tablettel hogy lehet a netet befogni mien eszközt kell venni hozzá?

Figyelt kérdés

2013. okt. 31. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy wifi routerrel pl. De érdeklődj utána a szolgáltatódnál. Lehet tudnak adni olyan mondemet ami alapból (wifis) router is egyben. Így nem lesz + költséged. (Sőt, igazság szerint lehet, hogy a mostani dobozkád már tudja is csak nem tudsz róla)
2013. okt. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod ! éa amugy ezeka wifik hány méterig lehet befogni mert pl a szomszédét is be lehet fogni:P (bisztos örülne neki XD)
2013. okt. 31. 08:14
 3/5 anonim ***** válasza:
A hivatalos ha jól tudom 50-100m. De nagyon sok minden befolyásolja. Vastagabb falak, tereptárgyak leárnyékolják, esetleg csökkentik a jelerősséget. Az, hogy látod a szomszédét még nem jelenti, hogy használni is tudod :) Legtöbbször le vannak jelszavazva a wifik az illetéktelen felhasználók ellen. Ha nincs akkor sem feltétlenül venné észre, hogy csatlakoztál (a jogi részére most nem térnék ki :) ).
2013. okt. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:
Az új TP-Link jószágok akár 300 m-t is ígérnek, ez azért a szakadékban hátszéllel igaz kategória, ennek a harmadát mondjuk a duplaszigetelt betonbunker falán át is tudják. Egy kétantennás, 300 m-es, legalább 150 Mb/s-os TP-Link tökéletesen megfelelő.
2013. okt. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
átalakító a tobhoz, ennyi :-)
2014. febr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!