Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnék rejtve bejelentkez...

Hogy tudnék rejtve bejelentkezni facebookra (chat-re)?

Figyelt kérdés

2013. okt. 31. 11:29
 1/4 anonim válasza:
Sehogy. A fb chat mondhatni a kölcsönösség elvén működik. Akiket te látsz, ők is láthatnak téged.
2013. okt. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, de ha a gépen kilépek a chatből akkor én se látok senkit... ezzel nincs is bajom, mert olyan emberrel akarok beszélni akiről tudom hogy fent van még ha nekem nem is jelzi ki...

Csak közbe mások ne piszkáljanak engem, mert nem akarok mással beszélgetni...

Ez lenne a lényeg.

2013. nov. 1. 16:44
 3/4 A kérdező kommentje:

mert gépen mindig rejtve vagyok chat-en, akivel én akarok beszélni arra ráírok a többiek meg hagyjanak a p*csába...

de telefonon is be vagyok jelentkezve, ott meg nem tudom lerejteni magam, és így kijelzi mindenkinek hogy online...

2013. nov. 1. 16:45
 4/4 anonim válasza:

És ha mondjuk annyi időre kijelentkeznél a telefonodról?

Egyébként azt meg tudod csinálni, hogy csak bizonyos emberek számára teszed elérhetővé magad chaten, szóval ha te csak egy valakivel szeretnél beszélni, akkor úgy állítod be a chatet, hogy csak ő láthasson téged. Így a többiek nem fognak zaklatni. De ehhez gondolom az is kellene, hogy akkor a telódról kilépjél arra az időre a chatből.

2013. nov. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!