Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség a sima okos...

Mi a különbség a sima okos telefon és az androidos okos telefon között?

Figyelt kérdés
Ha valakinek volt/van Sony Ericson xperia mini prroja akkor véleményt!

2013. okt. 31. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az operációs rendszer. Benne van a nevében, hogy androidos.
2013. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó eddig én is eljutottam.:) Az mit jelent, hogy oprerenciás rendszer? abszolút informatikai analfabéta vagyok)
2013. okt. 31. 11:38
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A mini prot megveheted bátran, de játszani nemigen fogsz vele. Minden másra tökéletes. (Mielőtt valami barom lepontozna, még mindig SK17i-m van)
2013. okt. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mér lennél lepontozva? Olyan telóm volt 2 évig.. :D
2013. okt. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem rád értettem, ne haragudj, ha úgy jött le. Csak van pár elvakult szerencsétlen, akiknek ha nem tetszik valami (legtöbbször a termék neve), akkor lepontozzák a kommentet, mert a "Samsung meg az ájfon a menő".
2013. okt. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:). Játszani miért nem lehet vele? És még mindi kíványcsi vagyok az operációs rendszerre, hgy mit jelent.:)
2013. okt. 31. 11:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Játszani lehet vele, de csak a régebbi, kis igényű (gagyi) játékokkal. 3D játékokkal is megbirkózik 2.3-mas szoftver alatt, de azért azok már betesznek neki rendesen. Az új játékok felejtősek. Ami fut rajta szépen, néha megakadva, az a Dead Trigger. Ennél nagyobb játék nemigen élvezhető.
2013. okt. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem magamra értettem nyugi :D Tele van ájfonfanokkal az oldal, úgyhogy.


Játszani csak régi játékokkal lehet, mert nem bírja, a nagyobb játékok akadnak rajta, mint az állat.

2013. okt. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szóval amivel egy-két gyerek játszik (asszem pou a neve) már nem jó ugye?
2013. okt. 31. 12:30
 10/11 schumilex55 ***** válasza:

Az os -ig senki se jutott el szóval elmondom akkor én.

Kezdetnek ajánlom ezt a linket: [link]

Ebből azért már meglehet érteni, jobban nem igazán tudom én sem leegyszerűsíteni. Ez az alap rendszer ami kezeli a programokat és a fizikai dolgokat ami a géphez (vagy mobilhoz meg egyebek) tartozik.

Több fajta létezik stb etc.

2013. okt. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!