Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telót vegyek? :O

Milyen telót vegyek? :O

Figyelt kérdés

Okostelefont szeretnék venni, a mostani, nem annyira okos, érintőképernyős samsung S5230-as telefonom helyett.


[link]


A felső linket ha megnyitod, és kissé lejjebb görgetsz, akkor látsz egy telót. Ilyesmire gondoltam. De persze bármilyen gyártó lehet, csak:

- teljesen érinthetős legyen (a vissza gomb lehet gomb)

- 4-5 megapixeles kamerája legyen

- ne legyen nagyon drága (0-70000)

- androidos legyen

- meg lehessen venni a T-mobile-nál vagy a Lidl Bluemobile-nél

- beleférjen a zsebembe (ne legyen óriási...)

- és hogy téglalap legyen (ne legyen ovális szerűség, a vége le lehet kanyarítva. de azért mégis... :)

- ja, és hogy a sötétben is tudjon vakuzni

- jó legyen az aksija (ne merüljön le gyorsan)



Előre is köszi mindenkinek!!! :P :) :D <3


2013. okt. 31. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
[link] vagy [link]
2013. okt. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ami nem Xperia? :/
2013. okt. 31. 13:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Igazából leírod kritériumnak az Xperiák jellemzőit, erre leírod, hogy nem kell Sony. Te érted ezt? Egyébként miért nem kell Xperia?
2013. okt. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért, mert nem tetszik. Nem sok jót írnak róla, befagy, szar, stb. (mobilarenan nézem... :U)
2013. okt. 31. 13:43
 5/10 anonim ***** válasza:

De ha nem tetszik, akkor miért jellemezted a kérdésedben? Nem értelek. :D


Egyébként melyik modellt nézted, ami ennyire szar? Én nem sok ilyen Xperiaról tudok, de te biztos tájékozottabb vagy. :)

2013. okt. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát néztem SP, L, Z. És mindre azt írták, hogy nem tetszik nekik, mert baj van a képernyőjével, a zene nem igazán megy rá (letöltéssel..), meg az aksija sz*r. Bocsánat, de nem igazán értek a telefonokhoz. De biztos van más telefon is, amelyiknek hasonló a tudása. Hát a lényeg nekem, h jó képeket lehessen vele csinálni, 70 000 Ft alatt legyen az ára, és ne merüljön le gyorsan, meg azért ne legyen annyira órási. :(
2013. okt. 31. 15:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez mind badarság. Linkelnéd az oldalt, ahol ezt leírták?

Egyébként az SP-nek vannak kisebb hibái. De ezt orvosolni fogja a Sony, ennyire nem kispályás, elhiheted. A képernyőről inkább nem írnék semmit. Ha képernyőfétised van, akkor ne vedd meg. Egyébként semmi baj nincs vele.

2013. okt. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

LG Optimus 4X HD-hez mit szólsz? 4,7" szerintem még simán elfér a zsebbe (zsebmérettől függ :D), viszont nagyobb felbontású: 8 megapixeles a kamerája, a formája nagyon téglalap, teljes érintős, és 70ezerig a létező legjobb telefon!


[link]

2013. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Úristemn ez nagyon jo, csak nagyon nagy:(
2013. nov. 2. 18:30
 10/10 anonim ***** válasza:

na menjünk végig...


Az, hogy valaki(k) nem jókat mondanak róla az lehet éppen az is, hogy Iphone, Samsung őrületük van és 0 tapasztalattal leírják a Sony telefonokat...ilyenekre jó nem hallgatni általában! Azt írod, hogy nem nagyon értesz a telefonokhoz...nem bántásból mondom tényleg nem értesz hozzá...az SP igen is nagyon jó telefon és mivel nem igazán értesz hozzájuk a képernyő sem fog zavarni amire azt mondják sokan, hogy gyengus, hidd el neked tökéletesen jó lesz! Sötétben akarsz fotózni? vegyél Samsung note 3-at :D nem nagyon van olyan telefon ami sötétben is jó képet csinál hiába a villanó... Ne merüljön le gyorsan? Mit értesz ez alatt? Manapság már jó, ha 2 napot kibírnak átlag használat mellett ezek a telefonok...HA még nem vettél azóta telefont én ajánlom neked a Sony SP-t, HTC One X-et, Huawei P6-ot..ne feltétlen vadi újban gondolkodj max 1-2 hónaposan már találni szinte vadi új szerű állapotút.

2014. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!