Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem működik az Alcatel OT-990...

Nem működik az Alcatel OT-990 -em. Mit tudok tenni? (többi lent)

Figyelt kérdés

A telefonomra felraktam egy romot... és utána újra akartam rakni ezért a menüben rányomtam a "gyári alaphelyzetbe állításra" és.. mikor újraindult utána a telefon akkor sok minden nem működött rajta. pl: nem volt google play, nem tudtam írni rajta stb... ezért recoveryben indítottam a telefonomat és egy új romot kezdtem rá feltelepíteni,de közben lemerült a telefon.. és így most ha beakarom kapcsolni akkor bejön az Alcatel OneTouch felirat és ott lefagy, recoveryt semmit nem tudok rajta behozni. Mit tudok tenni vele?

Előre is köszi.:)



2013. okt. 31. 14:02
 1/3 anonim válasza:
Hard reset. Nézd meg valahol hogy kell én már elfelejtettem.
2013. nov. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az sem müködik..:/ már próbáltam, elkezdi csinálni aztán megakad bejön az alctel ot felirat és lefagy.
2013. nov. 2. 15:20
 3/3 anonim válasza:

Bar regi kerdes, de valaszolok.. hatha megvan meg a fiok aljan valahol.


en is igy jartam.. toltsd le az OTU-t, tedd fel a gepedre a telefon drivereit, aksi ki (varsz par masodpercet) aksi be - kozben nyomod a home gombot, radugod usb-re es inditod azOTU-t..


ha bovebben erdekel, akkor irj

2014. jún. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!