Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Desire C-re hogyan tudok...

HTC Desire C-re hogyan tudok tenni alternativ bármit?

Figyelt kérdés

Mert nekem most csak ilyen telóra tellett, és ahogy látom az egész telefon egy ilyen lecsonkított One X vagy Desire S, és a gyári appok nagyon lomhák!


Pl SMS-hez feltettem a Textra-t, ami nagyon jó lenne, de hát attól még ott fut a háttérbe a gyári üzenetek app és még csak le se lehet tiltani! A textra meg olyan, mint általában a 3rd party dolgok, tehát ha valamiért eltünik a memory-ból, akkor már nem is fog jelezni, hogy jött sms!


De ugyanezt el kellett játszanom a zenelejátszóval is! Azt legalább le lehetett tiltani! Mármint a gyárit!


De én még a tárcsázót és a telokönyvet is kidobnám a francba, mert azok is nagyon lassúak. ÉS AZ EGÉSZ SENSE felület úgy ronda, ahogy van!


De lehet inkább ezt a telót kéne kidobni a francba! Mert oké, hogy olcsó, meg lassú, de attól még nem kéne instabil botrányosan bugos xarnak is lennie!


Mondjuk szerintem a drága telók se jobbak, csak azok olyan gyorsak, hogy nem jelent akkora problémát, ha tulméretezettek és lomhák az alkalmazások! EZ AZ IGAZSÁG! Az meg sztem végképp senkit sem zavar, hogy a telo 1 nap alatt lemerül!


Ez a kis xar telo legalább hót lassú és birja is folyamatos nyomkodásal 12-14 órát! És azért az elég jó, szerintem!


2013. okt. 31. 18:43
 1/6 A kérdező kommentje:
!!!!!!
2013. okt. 31. 18:44
 2/6 anonim ***** válasza:
erre tellett, persze a htc-k közül. ennél még a 2011-es xperia mini-k is messze jobbak...
2013. okt. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

jóóóóóó, de én előfizetésbe vettem! Ráadásul T-mobile-nál, készülékváltásra!


Tehát én nem veszegetek használat!


Pl nekem az előző telóm X10 Mini volt, 2011 elején vettem 43 ezerért, eladtam 15 ezerért 3 évvel később, és abból vettem ezt a HTC-t (megpótoltam 5 ezer forinttal meg 2 ezer aranykártyaponttal)...Tehát a teló volt 22 ezer forint, úgy, hogy neten rendeltem, emiatt még vedd figyelembe a 10% kedvezményt is!


Vehettem volna Alcatel OT 995-öt vagy Huawei Y200-at...A Xperia Tipo meg pont akkor futott ki, mikor eljutottam oda, hogy telót vegyek.


Nagyon zsidó lehúzó cég ez a T-mobile, szerintem! 22ezerért tuti jobb telót tudtam volna venni más szolgáltatónál...

2013. okt. 31. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Az egész Sense felülettől max. rootolás után fogsz tudni megszabadulni.

Desire S-en gyári rom, ahhoz tartozó sense felülettel én teljesen meg vagyok elégedve, aztán kipróbáltam egy pár sense romot és a frissebb felület picit erőforrás igényesebb volt (még a butított sense változat is) ami érződött is. Vicces, hogy egy gyengébb telefon esetén is ezt a felületet használják. Nem is csodálom, hogy nem épp a sebességbajnok a telefon. De hát az olcsó készülékeknél melyik az?

Aztán annak ellenére, hogy nekem semmi bajom nincs a sense felülettel feltettem egy cm10-es romot amibe nincs sense és érezhetően sokkal gyorsabb lett minden. Nem is csoda hisz nem zabálja el semmi az erőforrást.

Ismerős LG L3-asán is sokat dobott a főzött rom, pedig az egy piszok rossz telefon gyári állapotban (így se sokkal jobb, de legalább nem annyira lassú).

Tudom nem épp ilyen dolgokra vágyik az ember, hogy vesz valamit aztán még mókolni kelljen vele, de az olcsó droidos telefonoknak ez az átka. Az én telefonom meg nem volt épp olcsó amikor megvettem, de mindig is szerettem buherálni a telefonokat ezért kezdem el cserélgetni a romokat rajta.


És más szolgáltatóknál se találnál nagyon más telefont ennyiért. Nem csak a T-nél vannak furán árazott telefonok.

2013. okt. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is arra gondoltam, hogy kéne egy 3rd party rom, de hát garivesztés miatt nem vállalom be...mert nincs pénzem magam költségén javitgatni ezt az elromlásra igen hajlamos telefont.
2013. okt. 31. 23:28
 6/6 A kérdező kommentje:
amugy teljesen oké lenne még ez a 600MHz-s első generációs snapdragon meg a 512 mega ram is, HA jól meg lenne csinálva a teló! De ez kb csak igy össze lett dobálva, sajnos. Nem igaz már, hogy nem lehet normális telót csinálni, csak drágát?
2013. okt. 31. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!