Túl kevés a hely?

Figyelt kérdés

A Galaxy Ace-m állandóan azt írja hogy túl kevés a hely a telefon eszköz memóriájában. Amikor megkaptam vagy 6 játék volt fent meg kb ugyan ennyi alkalmazás is és akkor nem csinálta ezt

most már mindent le kellett törölnöm a telefonról hogy az sms-eket megkapjam mert azok se jöttek meg valakinek hasonlóval volt dolga? mit tudok ez ellen tenni? rettenetesen idegesít!



#Android #Samsung #Samsung Galaxy Ace #túl kevés a hely #eszköz memőria
2013. okt. 31. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
hát dobd ki azt a fost, és vegyél egy telefont...
2013. okt. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én is azt tenném de mivel 2 éves tarifahűséget írtam alá nem úgy van, hogy bemegyek és lecserélem a telefont...
2013. okt. 31. 19:19
 3/7 akateam válasza:
ha garanciás a készüléked akor miért nem viszed be a szolgáltatóhoz?
2013. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1 év garancia volt a telefonon ez nyáron lejár a szerződést legelöbb februárban bonthatom fel úgy hogy ne kelljen fizetnem 50 e ft-ot...
2013. nov. 1. 09:27
 5/7 ezsani02 válasza:
Helyezd át az alkalmazásokat/játékokat az SD kártyára és utána ha ugyan annyi hely maradt a telefonon indítsd újra,ha több lett rajta a hely akkor probléma megoldva. :)
2013. nov. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez az hogy már semmi játék meg alkalmazás nincs telepítve a telefonra csak a gyári szarságok, azokat meg nem tudom mozgatni, elég ha bekapcsolom a netet és megnyitok egy weboldalt, máris jelentkezik ez a probléma...
2013. nov. 2. 15:41
 7/7 ezsani02 válasza:
Az is lehet , hogy gyárilag kevés a hely a telódban.De még az is lehetséges, hogy a rendszer sok helyet foglal ezért lehet,hogy rá kéne húzni egy kisebb szoftvert vagy mit (ha nem értesz hozzá ne próbáld meg mert elronthatod kérj meg valakit aki ért hozzá) :)
2013. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!