Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 re hogy kell a POU...

Iphone 4 re hogy kell a POU játékot ingyenesen telepíteni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 20:27
 1/9 b95 ***** válasza:

iPhone-ra van pénz, de €1,79-es játékra nincs?

(ráadásul a játékban a árával megegyező összegben kapsz aranyat is - lényegében véve visszakapod az árát.)

2013. okt. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A kérdés az volt hogy hogy kell ingyen telepíteni? kérdésre nem kérdéssel válaszolunk. szerintem. de akkor ha ilyen nagy tudású vagy, akkor írd le hogyan kell pénzért telepíteni. és akkor megfogom köszönni a segítséget.
2013. okt. 31. 20:40
 3/9 b95 ***** válasza:

AppStore-ból.

[link]

2013. okt. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát jó, ingyen sehogy!
2013. okt. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

eddig eljutottam én is hogy letöltsem. de telepíteni nem tudom. mert rádugom a gépre a telefont és nem tudom rámásolni, nem engedi.

A telefonon safari böngésző van azzal meg nem tudom letölteni egyenesen a telefonomra. Szóval telepíteni hogy kell? :D. vagy akár pénzért megvenni? eljutok oda hogy válasszam ki a kártya típust: visa master card stb... beírom a kártyaszámot kódot és semmi, azt írja hogy a kártya szám nem stimmel a kártya típushoz pff. eléggé idegesítő, már pár napja szivat :S

2013. nov. 1. 16:56
 6/9 b95 ***** válasza:
bakker. megnyitod a telefonodon az AppStore-t, kikeresed az alkalmazást, majd ráböksz a letöltés gombra.
2013. nov. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bakker :-D nem érted hogy a fizetés nem sikerül, beirok mindent es nem jo
2013. nov. 2. 20:48
 8/9 b95 ***** válasza:
akkor az Apple ID-dnél állítsd be rendesen a bankártya-adatokat.
2013. nov. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na jólvan sikerülni fog ;) kösz a segítséget !
2013. nov. 3. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!