Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4G mért nem kapcsol be...

Iphone 4G mért nem kapcsol be lemerülés után?

Figyelt kérdés
Kb 10 perce töltöm, nem akar bekapcsolni, nyomtam hard resetet, meg is csinálja, de utánna bejön megint a lemerült jel. Mit lehet vele csinálni? SOS

2013. okt. 31. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
hagyd a töltőn mondjuk egy órát, és addig ne pánikolj.
2013. nov. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel okos telefonod van, ezért ha teljesen lemerül és felraktad tölteni, akkor egy ideig nem engedi bekapacsolni magát, hiszen akkor szinte azonnal kapcsolna is ki. Emiatt csak egy bizonyos töltöttség felett engedi bekapcsolni. Látom nálatok csak a telefon az okos :D.
2013. nov. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2

Akkor gondolom még nem találkoztál teljesen lemerült iPhone-al... Amikor fullra lemerül és utána felrakod töltőre AZONNAL visszakapcsol, konkrétan nem lehet kikapcsolt állapotban tölteni. Legalábbis az én 4S-emmel ez a helyzet.


Kérdező: én is csak azt tudom sajnos mondani, hogy ne piszkáld, had töltsön. Ettől függetlenül nagyon furcsállom, hogy nem kapcsol vissza azonnal magától. Minden ismerősöm iPhone-ja abban a másodpercben, hogy áramot kap elkezd bekapcsolni.

2013. nov. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Várj vele! Fos Apple mostanában sokat baszaxik...
2013. nov. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!