Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket tartjátok fontosabbna...

Melyiket tartjátok fontosabbnak Proci, ram?

Figyelt kérdés

Tudom egyik sincs a másik nélkül! De melyiket tartjátok elsődleges szem előtt? A Procit vagy a ramot?

Tehát melyiket választanátok?

Dual core 1 Ghz 512 MB rammal

vagy egy

egymagos 1 Ghz 1 GB rammal?



2013. nov. 1. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
jó lenne tudni milyen mobilokról van szó, már alap dolog a duplamagos proci, egy mag már nagyon kevés
2013. nov. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
xperia u lenne, igazából nem olyan nagyok az igényeim, tudom nem bővíthető. A lényeg, hogy a galxy gionál pörgősebb legyen, ne fagyjon annyira mint a giom, úgy tudom az 800 Mhz es procival és 278 rammal rendelkezik, de neten találtam már a 512 MB rammal is amit kötve hiszek. Valamint arra lennék kíváncsi, hogy az u esetében menyi lenne a közvetlen elérésű ram?
2013. nov. 1. 09:34
 3/4 anonim ***** válasza:
kisebb igényekhez inkább az 1 giga ram a fontosabb. egy jól optimalizált rendszer egy maggal sem akadozik, ellenben az 512 mega ram az csak bosszúságot okoz, mivel az alaprendszer is ugye használ belőle, és ha egy idő után írkálja kifelé, hogy zárj be dolgokat, akkor nem sokat ér a 2 magos proci.
2013. nov. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő fontos. Elég nehéz kérdés amúgy, de én inkább egy jól optimalizált 1 magos 1 GB RAM-os telót vennék. Mivel hiába van jól optimalizálva a 2 magos 512MB RAM-os telefon, ha egy nagyobb alkalmazás megizzasztja a RAM-ot és fagyjon össze vissza.
2013. nov. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!