Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A nokia lumia 620-as kijelzőt...

A nokia lumia 620-as kijelzőt garanciálisan kicserélik még?

Figyelt kérdés
Van egy nokia lumia 620 típusú telefonom amit júlis 3-án vásároltam a Telenornál. Nos teganp egyszer csak volt rajta egy kis karc féleség vagy valami amit este vettem észre, azt hittem kosz és le akartam törölni, de ahogy megnyomtam akkor keresztbe ment egy vékony csík, mintha a legküldő kijelző réteg repedt volna meg, de a csík alatti rész reagál az érintésre, a csík feletti meg nem. De ugyanúgy szépen világít, magyarul mindent látni amit eddi. nos az lenne a kérdésem, hogy ha a telefonnal bemegyek a Telenorhoz akkor nekem azt garanciálisan kicserélik? Mármint a kijelzőt megjavítják? Vagy ilyenkor mi a teendő? Várom a mihamarabbi válaszokat!!

2013. nov. 1. 18:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!