Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet Sony ericsson...

Hogy lehet Sony ericsson wt19i szoftver visszaállítást csinálni Android 2.3.4 (Gingerbread) -ra?

Figyelt kérdés

Frissítettem a wt19i-n az android verziót és nagyon lassú lett a telefon szinte használhatatlan az előző verzióhoz képest és a régi verzió jobban is tetszett.

Ha valaki tudja hogyan kell vissza állítani erre "Android 2.3.4 (Gingerbread)" az írjon köszönöm.


Nem szeretném készülék szervizbe vinni a telefont.



#Sony Ericsson #WT19i #gyári szoftver vissza állítás #Android 2.3.4 (Gingerbread) #szoftver visszaállítást
2013. nov. 1. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Flashtool-lal, bővebben a gugliban. És nem flash tool, hanem flashtool, a kettő nem ugyan az.
2013. nov. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Valaki tud esetleg konkrét linket vagy leírást adni róla?

Egy bevált módszert lépésekkel.

Google-ban van sok tudom de aki már csinált ilyet az kérem linkeljen be egy tuti működőt és érthetőt.

2013. nov. 30. 21:55
 3/4 anonim válasza:

Nekem ma sikerült az Xperia Mini Pro-m downgradelni 0.9.13.0-es Flastool-lal, innen töltöttem le: [link]


Ezt a videót követtem, illetve az ott lévő ROM-ot tettem fel az enyémre és teljesen jó most, ahogy látom a te telódhoz is van ott ROM:

http://www.youtube.com/watch?v=VQx8-c6PHx0

2013. dec. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Előző vagyok, az ne tévesszen meg, hogy 4.00... van a ROM-oknál, nekem a 2.3.4-est tette fel, az az lehet, hogy milyen aktuális 4-es verzóhoz van az a ROM.
2013. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!