Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a neve annak a navigációs...

Mi a neve annak a navigációs programnak, ami alapból rajt van a Huawei Ascend Y300 telón?

Figyelt kérdés
Eltűnt róla, nem találom, és nagyon tetszett az a program. szeretném letölteni ugyan azt, hogy ha tudom

2013. nov. 2. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem te a google térképre gondolsz.
2013. nov. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem:) annak külön "ikonja" van, és volt még egy navigációs, amihez térkép volt (lehet pont a google térkép), de mégis más volt, mintha csak simán a térképre megyek:) pofázott benne a nő meg minden:D
2013. nov. 3. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Térkép az app neve és googles app.

A.navigacio mindenkinek eltűnt és egybe olvadt a térképpel de ugyan azt tudja amit a navigacio...

2013. nov. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nekem is y300 telom van és akkor tűnt el a navi amikor frissitettem az appokat...
2013. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondom én, hogy a Google térképre gondolsz. Abban van navigáció.
2013. nov. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!