Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig működik rendesen egy...

Meddig működik rendesen egy közepes androidos telefon? Többen írták, hogy 3 évig, utána le kell cserélni. Tényleg csak ennyi ideig bírják ezek a telefonok?

Figyelt kérdés

2013. nov. 3. 06:33
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

nem!


a telefonok bírják, de sokan lecserélik, mert nem lesz rá android 4.x anyámkínja.


mondjuk én lecseréltem anno az összes nyomógombos telómat kB. 2 év után...

2013. nov. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Középkategóriás telefont kb 2 évente nem árt cserélni, persze embere válogatja, hogy neki elég-e még akkor is a tudása.

Ha nem lassú, arra még jó, amire te használod akkor addig használod, amíg akarod. Nem fog elromlani random a telefon, csak már a programok hardveres igénye növekszik, és ez miatt már lehet neked sem lesz elég pár év múlva a telefon tudása.

2013. nov. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, én is lecserélném, de egy kétéves használt telefonért jó ha adnak 20 ezret, és egy új telefon, ami jobb lenne mint a mostani, 50ezer. Használtat venni meg nincs értelme.
2013. nov. 5. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!