Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefont...

Szerintetek melyik telefont válasszam? Samsung galaxy s advance vagy Sony xperia J?

Figyelt kérdés
Nézegettem mindkettõ telót eddig, de nem bírom eldönteni melyik legyen. Az advance-ben a formája fogott meg, a sonyban nem sok minden...A családban mindenkinek Samsung van, apukámnak pont Advance és az övé tökéletesen müködik.

2013. nov. 3. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Az s advence szerintem jobb pedig nem vagyok samsung párti de a kettő közül egyértelműen a samsung a nyerő: jobb grafikai teljesítmény, több ram, szebb kijelző, jobb előlapi kamera stb
2013. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Advance :)
2013. nov. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmű S Advance :) Az xperia J-ről csak annyit tudok mondani "laggphone"
2013. nov. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :) Igen azóta láttam, hogy az Advance jobb, csak az a fajta ''elõbb kérdez aztán néz'' vagyok...:)
2013. nov. 5. 16:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Én esetleg tudom ajánlani a Sony Xperia l vagy m et.
2013. nov. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!