Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket tartjátok jobbnak?

Melyiket tartjátok jobbnak?

Figyelt kérdés

Galaxy S3 mini, xperia P, xperia L (sajnos ennek nagyon nagy a kijelzője nekem, jobban szeretem az egykezes telókat)

Kinézetre jobban bejön a mini, viszont műszakilag minden téren jobbnak tűnik a P, még jobbnak az L, de azt nagyon nagynak találom :(

Valamint az szeretném kérdezni, hogy normál simem kb 5 éves, tudom lehet belőle minit csinálni, de a micro kivitelezhető vajon?



2013. nov. 3. 19:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

"Normál" SIM-ből nem lehet minit csinálni, mert a "normálnak" a megnevezése a mini.

Microt lehet csinálni; le kell vágni a műanyagból...


A Galaxyt elfelejteném, jó mélyre elásnám az ötletet. gyenge is, régi is, gagyi is. A P jó választás lehet, csak már sajnos nem támogatott. De ha tetszik, akkor el lehet vele lenni.


Én mindenképp az L-t venném!

2013. nov. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

A Galaxy-t alapból kizárom, nem szimpatikus a márka. Az Xperia L pedig azért nem, mert csak 720p-s videót tud (és a kijelző is rosszabb), innentől hiába jobb processzorban vagy bármiben, nem kellene. A P-t venném, ez van jelenleg is.

A szolgáltatódnál ki tudod cseréltetni a sim kártyát, ügyintézőtől függ, de általában nem kérnek érte pénzt, ha mégis, jobban megéri egy gsm boltban kivágatni, de ez utóbbi nem mindig sikeres. A méretek pedig úgy vannak, ahogyan előttem írták.

2013. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Valamint a galaxyban 4es android van, viszont a P-ben, csak 2es és sokan panaszkodnak arra, hogy felfrissítették 4re és akad, nem lehet vele telefonálni.

Játékra inkább a P véleményem szerint.

Viszont én nem vagyok annyira játékmániás, inkább időjárás előrejelzés fb és hasonló alkalmazások, ami a háttérben működnek, ezért is választanék 1 GB ramost.

Annyira nem vagyok műszak zseni.

L/22

2013. nov. 3. 20:54
 4/19 A kérdező kommentje:
Jelenleg Galaxy Giom van, már kb 1 éve, menürendszerrel, kezelőfelülettel meg vagyok elégedve, viszont a 278 MB ramja és a 800 Mhz-es procit kinőttem. A csere oka ez, máskülönben maradna.
2013. nov. 3. 20:57
 5/19 A kérdező kommentje:
Valamint a kamerára térnék ki még. Mik a tapasztalatok? Valaki azt mondja gyönyörű képet csinál, mások azt, hogy jobbat vártak... (éjszaka vagy sötétben készült képek nem annyira szépek)ezt főleg a Pnél olvastam
2013. nov. 3. 21:01
 6/19 anonim ***** válasza:

A P-re elérhető a 4.1.2-es (Jelly Bean) Android, ennél újabb viszont nem lesz. Akik panaszkodnak, azoknak vagy tényleg rossz a telefonjuk vagy a felhasználó a hibás. Nekem ICS alatt sem akadt, most JB alatt sem. A 2.3.7-et pedig soha nem használtam, amint meglett a telefon, rögtön frissítettem ICS-re. A mostani JB helyett nem tenném vissza egyik előző rendszert sem.

Világosban, napsütésben jók a képek, amint egy picivel sötétebb van, már lehet is látni, hogy kevés a fény (túl kicsi az érzékelő, telefonba nem fér nagyobb). A videók tökéletesek, 10 ből 9 pontot adnék rá, kiváló a minőség. Gyöngyörű éles kép, szép színek, kiváló hang legyél akár csendes helyen, akár egy kisebb koncerten a hangfalak mellett. Amivel nem vagyok kibékülve (ezért a -1 pont), a hang nem valós sztereó, miközben két mikrofon van a telefonban, de felvételkor csak egyet használ. Ezért videózásra másik programot használtam, támogatta a sztereo felvételt, autofókuszt meg sajnos nem, továbbá nem volt stabil, sokszor fagyott. Részben ezért lett egy kis kompakt fényképezőm, ami tudja mindezt fagyás nélkül.

2013. nov. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha lenne még kérdésed a P-ről, örömmel válaszolok. :)
2013. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Még annyit, hogy te mire használod? (játék vagy inkább háttérben dolgozó alkalmazások)
2013. nov. 3. 21:55
 9/19 anonim ***** válasza:
Játszani egyátalán nem szoktam rajta, a legtöbbször netezek, zenét hallgatok, youtube videókat nézek, néha a GPS-t is használom és még nem volt fényképezőgépem sokat használtam a kamerát is.
2013. nov. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Xperia L a legjobb ezek közül.Legyünk őszinték Xperia P mostmár nincs tàmogatva.Ez hátrányt jelenthet.Ha pedig kamera:Szerintem a 720p-s felvételek sem rosszak...
2013. nov. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!