Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tapasztalaitok vannak...

Thank you! kérdése:

Milyen tapasztalaitok vannak a Windows phone-nal? Lumia 520-at vennék és még az lenne a kérdés hogy hangirányítás van e az 520-ban?

Figyelt kérdés

2013. nov. 3. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Nekem megadadódott a lehetőség hogy kézben tartsam,használjam.Lefagyasztani nem sikerült.Ha elnézed hogy nincs nagyon sok alkalmazás rá akkor jó választás lehet
2013. nov. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%

Előre leszögezem, hogy nem én vettem és használtam.

Ismerős megvette, hazavitte, skype telepít, majd kipróbál akadt mindig neki. Visszavitte még aznap a boltba és vett másik nem windowsos telót. Ez kb 1 éve lehetett.


Lehet ő nézett be valamit.

2013. nov. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy éve még WP7.8-as készülékek voltak, WP8 óta igen sokat változott a helyzet. Lumia 520 szerintem nagyon jó ár-érték arányú készülék, viszont hangvezérlés magyar nyelven (még) nincs!
2013. nov. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 remenyo ***** válasza:
60%
Nekem 1 hónapja van,és nagyon jó programok Vannak rá pl Office, Fresh Paint, Sose fagyott le és Windows Phone 8 alatt skype,skydrive akadozás nélkül megy, viszont hangirányítás nincs Magyarul, csak angol német...(ha netán érdekel hosszan nyomd a startot és akkor elindul)
2013. nov. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Kevés rá az alkalmazás. Pl. még a Viber sem működik 520-on... Nem jó a WP, csomó mindent nem támogat (még csak most kezdte el támogatni a full HD-t és a 4 magos rendszert, amikor droid meg iOS évek óta használja).


Az a baj, annyiért viszont nincs droidban olyan szintű telefon. Ezt úgy értem, hogy az olyan droidok mind akadnak, lagolnak mint a bűn, míg az 520 villámgyors. Attól függ, mire kell...

2013. nov. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De angolul van rá hangvezérlés?
2013. nov. 4. 15:54
 7/8 remenyo ***** válasza:
Van
2013. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nekem 520 van, nagyon jo es megy a viber...
2013. nov. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!