Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s3 kamera...

Samsung galaxy s3 kamera hardware-i hibat mennyiert csinalnak meg?

Figyelt kérdés
Leejtettem telot szerintem valsmi elmozdulhatott benne..benyomtam kamerat elso kamers mukodott rendesen atkapcsoltam hatsora aztan kilepett kamerabol hogy 'figyelmeztetes kamera hiba'..
2013. nov. 4. 01:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Hat igen telorol nem tudok irni :)).
2013. nov. 4. 01:40
 2/4 A kérdező kommentje:
Elso kamera mukodik skypeon..
2013. nov. 4. 01:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha még garanciás akkor lehet ingyen. Még ha a te hibád volt akkor is, Samsung szerviz az egyik legjobb, és gyakran nem foglalkoznak azzal, hogy te hibádból történt ez vagy sem. Szerelőknek is megéri, mert gyakran így nyúlnak le alkatrészt (nem a te telefonodból, hanem ami készleten van), aztán eladják másnak vagy maszekba is szerelnek telefont, de ez téged nem érint, neked a telefonod kész lesz, az a lényeg (meg amúgy sem mindenki csinál ilyet, csak sokan).
2013. nov. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nincsen rá.
2013. nov. 4. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!