Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade III telom van és...

ZTE Blade III telom van és elfelejtettem a zár feloldásához szükséges mintát. Erre sokadig própálkozás után azt tette be h google-fiók kell most akk pontosan mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Istenem, hány ilyen kérdés van egy nap... nevetséges:D


Nektek minek droidos telefon? Vegyetek 40 ezerért Lumia 520-at, ott a feloldás egy felfelé csúsztatás az ujjaddal, ezt csak nem lehet elfelejteni. Ezt legalább nem lehet elrontani, mert nem tudsz belenyúlni.XD


Be kell jelentkezni a Google fiókoddal... de nyilván azt sem csináltál, vagy nem tudom... hard resetelni kell a telefont. Igen, az összes létező adatod el fog veszni.

2013. nov. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 chéfbácsi válasza:
Sziasztok sajnos ugyan így jártam és kérdezném hogy hogyan kell a hard resetet csinálni?
2014. szept. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!