Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudok csinálni a telefonom...

Mit tudok csinálni a telefonom a wifivel ha letiltottak?

Figyelt kérdés
Az iskolában minden gyerek wifizett és megunta ezt a suli és letiltották a telefonok 90%-át tehát csatlakozik a wifihez (kódos,de a kód megvan), de nem indul el az internet, nos én nem facebookoztam hanem ritkán mentem fel ha valamire nagyon kíváncsi voltam vagy hasonló és azt is szünetbe, az osztálytársaim akik most kaptak új telefont vagy vettek azok tudnak mert nekik nincs letiltva, mit tudnék tenni ez ügyben?

2013. nov. 4. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Számtek teremből törd fel a routert kábelen keresztül és vedd ki a tiltást ennyi :P
2013. nov. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Keress rá a googleben:


Change mac address (telefonod neve) és ha találsz le írást akkor kövesd.

2013. nov. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kilroy ***** válasza:
Szerintem is MAC címszűrés van a háttérben. Ehhez a router menüjébe kell "bejutni".
2013. nov. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Emberek ***** válasza:

2es! Ahhoz egy olyan mac cím is kell, ami bent van a kivételek között.

Egyébként meg ha be van kapcsolva a mac szűrés, akkor senki nem tud kapcsolódni, csak a kivétel listán szereplő címek. Így én viszont nem gondolnám, hogy ez alapján engedélyeznék a kapcsolódást

2013. nov. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor úgy tűnik nem lesz wifim.. xDD sebaj megleszek nélküle:) azért köszönöm szépen:)
2013. nov. 5. 16:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es válaszoló!


Próbáld meg értelmezni a következő részt a szövegben:


"az osztálytársaim akik most kaptak új telefont vagy vettek azok tudnak mert nekik nincs letiltva, mit tudnék tenni ez ügyben"


Ez alapján a mac filtering nem "Deny All, Except ..." a logika, ha nem minden engedélyezve van kivéve n eszköz. Ezen pedig segít, hogy ha felül tudja írni a MAC címét.

2013. nov. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!