Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldi iphonet rendeltem és...

Atesz13 kérdése:

Külföldi iphonet rendeltem és magyarosítani szeretném hallottam erről az air simről amit a simkártyához kell tenni de azt mondják meg se próbáljam mit tudok kezdeni vele hogy tökéletesen működjön?

Figyelt kérdés

2013. nov. 4. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy magyarosítani szeretnéd? Van rajta magyar nyelv.
2013. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem úgy hanem hogy magyarországi simkártyát tudjak beletenni
2013. nov. 4. 21:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk írd meg, pontosan milyen iPhone-ról van szó, de az újabbak SIM-lock-ját már nem lehet megkerülni.
2013. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem megszívtad.
2013. nov. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Magyarországi SIMet minden probléma nélkül bele lehet tenni.
2013. nov. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5: ...kártyafüggetlen, illetve NEM CDMA2000/EVDO rendszerű készülékbe:)
2013. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6: igen, abba bele lehet rakni. Pont. A kérdés megválaszolva. :)

Mert ugye a kedves kérdező arra volt kíváncsi, hogy bele lehet e rakni. Tehát fizikailag bele megy e. :)

2013. nov. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 17:17

Te nagyon fogalmatlan! Szerinted elég az, hogyha csak bele teszi a simet? És úgy mégis mit kezd vele? Nintendózik? Mert kb ipodnak használható, de telefonálni nem lehet vele.

2013. nov. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8: az eredeti kérdés az volt, hogy tudja e magyarositani. Ez így nem egyértelmű hugy mit szeretne, de utána a kérdező egyértelművé tette. Magyar SIMet szeretne tenni bele. Nem azt kérdezte, hogy fog e tudni vele telefonálni vagy lesz e térerő stb, hanem hogy bele lehet e tenni.

Igazam van vagy igazam van? :)


De hülye én sem vagyok, értettem mit szeretne kérdezni, de ha már vannak itt páran akik segíteni szeretnének, akkor legyen annyi elvárható, hogy egy kérdés értelmesen van megfogalmazva.

2013. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!