Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kikapcsoltam a telefonomat...

Kikapcsoltam a telefonomat délután, és amikor újra bekapcsoltam 3 alkalmazás nem töltött be. Instagram, Viber, Instamessages. Ilyenkor mindig újra le szoktam tölteni öket, de hiába keresem a Marketen az Instagramot, nem találja. Hogyan töltsem le?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne. !
2013. nov. 4. 22:34
 1/4 kilroy ***** válasza:
Play -ben menü gomb (bal fent), majd "saját alkalmazások" és az "összes" fül alatt megtalálod az eddigi play -ből felrakott appokat. Talán itt lesz közötte.
2013. nov. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos sehol nincs.. se az osszes alkalmazasba, se a regebben letoltottek kozott.. sehol :(( ha a netrol akarom letolteni, nem a marketrol, akkor meg aztirja ki, hogy 'telepitve' . kozbe meg sehol nincs az alkalmazas.
2013. nov. 5. 16:10
 3/4 kilroy ***** válasza:
Próbáld meg a beállítások, alkalmazásokban törölni (úgyis mindegy mert nem látja), aztán talán playen megkeresni.
2013. nov. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm már sikerült :)
2013. nov. 8. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!