Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlott a telóm, mert...

Elromlott a telóm, mert véletlen beleejtettem, de nem merem elmondani anyáéknak mert most nem vagyunk abban a helyzetben. Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
fuss neki mégegyszer!
2013. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bocsi, már rájöttem hogy teljesen érthetetlenül írtam le. szóval beleejtettem a telefonomat a vízbe.. (sansung gt-s5230) egyből kivettem az akkumlátort meg a kártyákat, és hajszárítóval elkezdtem szárítani ( tudom hogy hülyeség, de nem tudtam mit csinálni..) aztán visszaraktam, de még mindig nem kapcsolt be.. egyszer-kétszer úgy hogy csak az egész feketeség volt, de a széle körbe kék.. most kivettem az aksit, majd holnap visszateszem, de nemhiszem hogy jó lesz.. szerintetek holnapra fog működni?
2013. nov. 5. 20:48
 3/8 A kérdező kommentje:
samsung*
2013. nov. 5. 20:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Már nem...
2013. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most nem azért,de ha tönkre is ment a telefon akár már 2000 forintért is lehet vadi új (alap)mobilt venni,úgyhogy remélhetőleg nem harapják le a fejedet-hacsak nem egy drága volt típus volt- és a zsebpénzedből gyűjthetsz egy újra.
2013. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mibe ejtetted bele? miben tudunk segíteni? vagy csak azt szeretnéd tudni hogy velünk volt már ilyen?

ha elázott a telod minél tovább vársz csak rosszabb lesz a helyzet, szét kell szedni és pár napra rizsbe tenni, majd ultrahangos mosás és kitisztítani...

2013. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..:) fürdővízbe ejtettem bele:/
2013. nov. 5. 20:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Hajszárító használatától még nem fog kiszáradni,házi megoldásként temesd bele egy pohár rizsbe(az kiszívja a párát belőle)tárold meleg helyen,mondjuk radiátoron és pár nap múlva próbálkozz a bekapcsolásával,ha szerencséd lesz működni fog.
2013. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!