Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One S-rol mi a velemenyetek?

HTC One S-rol mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
es ugy altalaban a htc telokrol? Sokaig nokias voltam, de samsungot nem szeretnek, hiaba nagy a valasztek(fem haz szamomra fontos)
2013. nov. 6. 09:17
 1/2 Osynho ***** válasza:

Közel 1,5 évig volt One S-em. Összességében egy nagyon jó telefon!


- Szép design, vékony fémház (unibody, ez valakinek lehet hátrány is)

- Nincs micro sd bővíthetőség

- A korai típusok koptak (a kerámia bevonat)

- Megfelelően erős hardver (2 fajta van, S3, S4, utóbbi az erősebb, modernebb)

- Erős közepes kamera

- Nagyon jó szoftver (bár már nem lesz rá frissítés, 4.1 volt az utolsó)

- Amoled kijelző, nagyon kontrasztos, igazi fekete, viszont pentile matrix-os, ami vagy zavar, vagy nem.


Azóta cseréltem egy LG 4xHD-ra a kijelzője miatt (nagyobb képátló, felbontás), így kiválthattam a 7"-os tabletemet. Viszont: összességében nincs úgy egyben a készülék, mint a One S volt! Ezt értem anyaghasználatra, összeszerelésre és a szoftverre is! A One S-en nem voltak olyan megakadások,amik néha előjönnek az LG-nél, valamint a 4xHD kamerája gyengébb minőségű képeket készít.

2013. nov. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 b95 ***** válasza:

most ilyen telót „nyúzok” kb. 3 hónapja.

összességében meg vagyok elégedve vele.

a külseje kiváló. az külön tetszik, hogy kellemes matt burkolata van. a kijelzője kellemes, 4,3" méretű. a tömege szintén tök jó: se túl nehéz, se túl könnyű.

A kamera minősége nem kiemelkedő, de elfogadható.

a 16 GB tárhely szintén elegendő számomra, emiatt teljesen felesleges lenne microSD bővítés (legalábbis számomra).

Amit negatívumként lehet felhozni:

AmOled képernyő, az android néha (bár nem rendszeresen!) lassul, fagy. Különösen akkor, ha például nem a gyári launcher van használatban.

A gyári zenelejátszó vacak. lezárt képernyővel lassan reagál (néha 20-30 mp) a headset gombjára, illetve ha háttérben fut és én mondjuk böngészek, akkor meg-meg akad.

Ezt egyébként VLC-vel nem tapasztaltam. (viszont ott se hangszínszabályzó, se lejátszási lista nincs - bár nekem mindegy, mert mostanában inkább az Optimus-t használom zenehallgatásra.)

2013. nov. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!