Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace megér 13,...

Samsung Galaxy Ace megér 13, 000 forintot használtan?

Figyelt kérdés
Dobozban, adatkábellel és töltővel, csak van 1 kis karc a képernyőn... A helyzet az, hogy valami droidos telefont akarok venni, de nem szeretnék 13-14e forintnál többet rákölteni, csak ilyen valami butább dolog kellene...
2013. nov. 6. 17:32
1 2
 1/19 anonim válasza:

Én inkább a vodafone smart mini-t ajánlom 15.000 forintért vadi újan!

Többet tud, garanciás, és (nekem is van) minden alap dologra jó, a közepes igényű játékokat simán elviszi, böngésző gyors.

2 hátránya van:

-Vodafone függő

-Gyenge a kamerája

2013. nov. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ace-t ha neked fizetnek, akkor se vegyél!
2013. nov. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nekem mindenképp független kell.

Utolsó: Mit tudnál ajánlani helyette? Sony Xperia X8 pl? Nem szeretnék túl nagy telefont, zsebbarát kell, hogy legyen, de túl kicsit se, mert eléggé szép nagy kezem van... Eddig Nokia 5800-t használtam, az jó volt, meg még nagyon régen volt Samsung S5620-am, az is tökéletesen kézre állt, szóval talán az X8 lenne ezek közül jó választás... Vagy esetleg más javaslat?

2013. nov. 6. 18:08
 4/19 anonim ***** válasza:
Amit az első írt.
2013. nov. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

A smart mini-nél jobb ebben az árban nincs.

Esetleg függetleníted.

Vagy ha nagyon nagy mázlid van akkor 15ért találsz használt huawei y200-at.

De az sincs olyan jó...

2013. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
X8-at semmiképpen ne!!Régi, lassú még multi touch sincs rajta.
2013. nov. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De nem kell nekem csúcskategóriás telefon... És mire függetleníteném azt a smart-ot, addigra szerintem árban ott vagyok valami komolyabb használt cuccnál. Meg szerintem ha függetlenítem, akkor ugrik a garancia is, én legalábbis így tudom...
2013. nov. 6. 19:31
 8/19 A kérdező kommentje:
Na meg egy 2mpx-es kameránál többre van szükségem...
2013. nov. 6. 19:35
 9/19 anonim válasza:
Ha ennyire ragaszkodsz a függetlenhez, akkor a huawei y200.
2013. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ragaszkodok hozzá, mert külföldre kell a telefon, ahol ritkán tartózkodom, ezért nem akarok rá sokat költeni, és ezért nem birok kártyafüggőt venni.
2013. nov. 6. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!