Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letoltottem androidos telefono...

Letoltottem androidos telefonomra egy játékot penz moddal, de ugye nem kuldi nekem a szamlat a google, hogy fizessem ki a goldjaimat?

Figyelt kérdés
Elosszor azthittem,hogy nem modoltat toltottem le, csak letoltottem az elso linket.

2013. nov. 6. 19:56
 1/4 anonim válasza:

Örülj neki hogy nem küldenek semmit! :) :D

Amúgy szerintem sokat kell várni rá ha küldenek is...

2013. nov. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 schumilex55 ***** válasza:

Tehát akkor most módosítva van a pénz összeged vagy nincs?

Egyébként akár igen akár nem ha módolt az apk akkor neked soha nem fog jönni számla.

Van hogy egy accot hekkelnek és azzal lépsz be automatikusan a játékba, vagy eleve módosítják a kezdőösszegeket. Te fizetési felszólítás szerűséget soha nem fogsz kapni.

2013. nov. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
a real racing 3 az ingyenes androidra
2013. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 schumilex55 ***** válasza:

Igen ingyenes de vannak benne mikrotranzakciók. Tehát tudsz valódi pénzel fizetni hogy játékéli pénzt kaphass.

És ezt van meghekkelve a játék módolt változatában.

2013. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!