Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia P-re a 2es androidtól...

Xperia P-re a 2es androidtól van újabb?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják 2.3.7-nél (azt hiszem) nincs frissebb android xperia Pre. Viszont hallottam olyat is, hogy valakinek, 4es android van rajta és tökéletesen működik, olyat is hallottam, hogy bughalmazzá vált a 4estől.

De olyat is olvastam már, hogy 4.0-ás van már rá ami támogatott.

2 éve van piacon ez a modell, ha nincs még esetleg támogatva a 4es android, akkor várható lesz, mondjuk 1-2 éven belül, hogy támogatottá váljon.

Fontos lenne....



2013. nov. 7. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
4.1.2-es JB a legfrissebb rendszer már jó ideje, ennél újabb nem lesz erre a telefonra. Sony Update Service-vel frissítheted.
2013. nov. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de akkor van rá, a ginger, vagy nem tudom mi helyett JB :) Ezt örömmel hallom! Köszi szépen!
2013. nov. 7. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!