Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg elévül majd egy év...

Tényleg elévül majd egy év mulva a sima iPhone4?

Figyelt kérdés

Én most szeretném lecserélni illetve fogom holnap az iPhone3GS telómat iPhone 4-re 32 Gigásra és azt mondja egy ismerősöm hogy nehogy rá tegyem az IOS 7-et mert nem fogom tudni használni mert olyan lassu lesz meg hogy egy év mulva már megszünik valai szoftver támogatás meg ilyenek és most megijedtem mert félek hogy tényleg lassu lesz a telefon (mondjuk nekem már a 3GS is bőven elég gyors volt amugy is csak zene hallgatásra meg fényképezésre használom)

Segitsetek hogy most mi van mert nem tudom mit higyjek :(

köszönöm



2013. nov. 7. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól mondta az ismerősöd.Több frissítést már nem kap illetve már az iOS 7 is csak épphogy eldöcög rajta.Ha mindenképp iPhone kell akkor minimum 4s de még inkább 5c (esetleg 5s)
2013. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne vegyél sima 4-et. Már gyenge, öreg, jövő évben kap utoljára frissítést. Inkább gyűjts egy i5-re, azzal jobban jársz hosszabb távon.
2013. nov. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

uhh most szomoru lettem mert már nagyon bele éltem magam :(

még ios 6 van rajta de nem szeretném frissiteni , úgy is tudok majd rá tenni ilyen alap dolgokat hogy bkv menetrend pár egyszerübb játék stb ? vagy majd mindenképpen rá erőszakoltatja velem az apple az ios7-et ?

2013. nov. 7. 15:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudni fogsz rá tenni.
2013. nov. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem tudom egyébként hogy 32 gigás iphone4s használtan ami gyári független vagy t-mobileos az mennyiért éri meg ? mert én ezt a sima 4-et 32 gigás tmobileos ezt veszem 50 ért és eredeti nem volt hátlap csere meg semmi és kitünő állapotban van , szerintem megér 50-et vagy rosszul látom ? van egy nagyon lehasznált 3gs-em 16 gigás gyári független viszont hibátlan működéssel , nem tudom mennyiért adhatnám el ...
2013. nov. 7. 15:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon lehasznált akkor max 15k-t kérhetsz érte sajnos ,mivel a jó állapotúak vannak 23-25 között
2013. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!