Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szinkronizalast hogy lehet...

Szinkronizalast hogy lehet visszavonni, vagy torolni a szinkronizalt adatokat szamitogeprol? ( Windows phone)

Figyelt kérdés

Kicsit elszúrtam a dolgokat, nagyon surgős lenne a segítség!

Windows Phone-om (lumia 820)van es véletlenul szinkronizáltam az adatokat a gép es a telefon között, szóval a telefon adatai rámentek gépre, a 'C' meghajtóra, amivel csak annyi a baj, hogy nagyon keves hely volt igy is rajta, ( kb 1,5 gb) es most a szinkronizalassal maradt kemény 65,5 mb-em, es jelez a gép, hogy ezt azert nem kene, meg nem is szerettem volna, csak ugy elallitottam valamit es bumm. + Mivel a gépet más is használja, nekem meg a személyes képeim es videóim meg zeneim mentek ra amiket nem feltetlen szeretnem, hogy mások lássanak, hallgassanak.

Melyik mappaba mentette a telefonon levo adatokat a gep? Hogy lehet kitorolni? Vegigbongesztem mindent, de sehol nem találtam semmit :S

Valaki segítsen kérlek titeket! :/


2013. nov. 7. 23:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!