Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor. Csak engem nem...

Telenor. Csak engem nem szeretnek?

Figyelt kérdés

Hétfőn rendeltem a Telenortól (vagyis pontosabban a djuice-tól) egy telefont. Csütörtököt jelöltem meg kiszállítás napjának, 13:00 és 17:00 között. vártuk, de nem jött a futár. Felhívtuk a Telenort kétszer is, és egyik alkalommal sem tudtak többet mondani, mint ami a visszaigazoló levélben van. Ma is vártuk, hátha mégiscsak küldik, viszont eddig semmi híre. A visszaigazoló levélben lévő státusz ugyanaz: Kiszállítás/teljesítés alatt.

De akkor hol van? Lehet, hogy én vagyok a türelmetlen, de aggasztó, hogy semmi hír róla.

Mással is történt már ilyen? Vagy ilyenkor mit csináljak? Arra is gondoltam, hogy talán nincs készleten telefon, de... akkor legalább küldhetnének valami értesítést.



2013. nov. 8. 13:37
 1/5 schumilex55 ***** válasza:

Délelőtt otthon voltatok?

Nem rendeltem tőlük telefont de valamiért ahol mi lakunk csak délelőtt érnek ide a futárok, egyszer délutánra kértem és délelőtt jött.


Ha nincs semmi válasz esetleg menj be hozzájuk személyesen és úgy érdeklődj.

2013. nov. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Küldj nekik egy válasz e-mailt, hogy legyenek szívesek szállítsák ki, mert már lejárt a szállítási idő, és ha nem szállítják ki x nap múlva akkor utalják vissza a pénzedet (ha már kifizetted) mert ez így nem normális. Szép estét!
2013. nov. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azóta már megjött, kiderült, hogy a születési dátum el volt gépelve. Felhívtak, megadtam a jót, közölték, hogy kiküldik. Na, ezután sem jött. Még egyszer felkerestük őket, és azt mondták, törölve lett a megrendelés. Magyarul ahelyett, hogy kijavította volna a dátumot az ügyintéző, egyszerűen törölte. Megrendeltük még egyszer, és ki is jött, tehát már megoldódott. Azárt köszi a válaszokat.c:
2013. dec. 1. 14:17
 4/5 anonim válasza:
velem is ez történt épp ma, elcseszték az adataimat és a futár nem adta át a telót.
2014. febr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 PityuGeri válasza:

Én is hatodikán (csütörtök) rendeltem és írták hogy hétfőre (tizedike) jön... azóta átírták holnapra, ma nézem, már szerda (19-e) , aggódok. Facebook-on megérdeklődtem, ott azt írták utánanéznek, várjak türelemmel. Ez egy órája történt, gondolom legkorábban holnap délelőtt kapok választ (amit este olvasok el, mert suli után megyek dolgozni) .


Szóval nyugi, ez nem kivételezés :D

2014. márc. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!