Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen telefon a...

PappSajt2002 kérdése:

Szerintetek milyen telefon a Samsung Galaxy S Advance?

Figyelt kérdés
Vélemények róla? :)

2013. nov. 8. 17:31
 1/8 anonim válasza:
Sokan szidják. Nekem fél éve meg van jelly bean rendszerrel amit még ugy sem ajánlanak de én szerintem igy teljesebb a telefon sokkal több dolgot tud. Mellesleg alapbol a samsung cég ajánlja h raklyuk rá! Meg ha szoftver frisiteted akkor azt is rakják rá automatikusan. Én imádom rossz szavam nincs rá! Csak ajánlani tudom!
2013. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mellesleg 4 honapot hazsnáltam eredetileg rátett rendszerrel 2 hónapja meg jelly beannal és én igy adok véleményt.
2013. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Azt is tudni kell h sokan ugy adnak véleményt h sose vopt ienjűk. Csak mert az egyik cég szarozza a màsikat és most pl a samsung áll az élen ez által az alatta álló sok más cég szidja és ezt halja a sok hiszékeny ember azt hiszik h tuti szar pedig tapasztalatuk 0. Ezért szerintem egy telefonost kérdezz meg nekik van a leg több tapasztalatuk!
2013. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyenem van és imádom!:)
2013. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 |Orfeusz| ***** válasza:

Első válaszoló te biztos szakértő vagy a gazdaságpolitikában és a társadalomtudományban. A helyesírásról meg aztán ne is beszéljünk.

Az S Advance nem rossz telefon. Viszont egy néptelefon, ami azt is eredményezi hogy a nem hozzáértő emberek is megveszik és aztán szidják össze-vissza miközben lehet hogy a telefonnal nincs is baj, csak például hibás az ő példányuk, aztán ez a hír terjed tovább.

Ha nem bízol a kínai gyártókban akkor jó lesz ennyiért.

2013. nov. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Mindenkinek!
2013. nov. 9. 15:57
 7/8 Galaxy s válasza:
Jó telefon én is ezt használom de mondjuk nekem nem az alap szoftver van rajta mivel nekem nagyon sokat akadozott de miota a cyanognt ráraktam tökéletes.
2013. dec. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó telefon :)
2014. máj. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!