Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 Lte root,...

Kala1 kérdése:

Samsung Galaxy S3 Lte root, cyanogenmod?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung Galaxy S3 LTE i9305 mobiltelefonom és szeretném rootolni.Hogy kell rootolni és mivel? Vissza lehet rootolni tehát ha már rootoltam a rootot le lehet róla venni? Melyik rá a legjobb Android 4.4 ROM? Cyanogenmodból van rá 4.4? Ha már felraktam rá a custom ROMot hogyan vehetem le róla? Vissza lehet rakni a Touchwizt úgy hogy érvényes legyen pl a gari? A touchwizt honnan lehet leszedni? Hogyan és miről kell biztonsági másolatot csinálni?

2013. nov. 8. 20:42
 1/1 |Orfeusz| ***** válasza:

1. Root

2. CWM telepítése

3. gyári ROM mentése CWM-dal

4. ROM telepítése


Kitkat romok még nincsenek, kell egy kis idő hozzá. Addig is van CM10. Van unroot, a ROM-ot is visszatelepítheted a mentésedből.

Részletesebb leításokat pontonként találsz a neten.

2013. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!