Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné Beex M1-es okostelefon...

Megérné Beex M1-es okostelefont venni? Nagyon új meg igazából sehol sem találok róla semmi leírást.

Figyelt kérdés

2013. nov. 8. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én nem vennék, nem lehet tudni semmit a márkáról, meg elég béna a hardverje.
2013. nov. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Enis beex M1-es telot akarok venni.de nekem a hardvere pont megfelel.csak lehet hogy rossz a markaja azt valami hibat veltet volna a teloban.de sztem megfogom venni :)
2013. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Nem nezz ki rosszul, de sztem nem olyanngy mint egy galaxy advence
2013. nov. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 zdanee válasza:
90%
Ne vegyél ilyet. A RAM 256 MB, ami nagyon kevés, a legelső Androidos telefonoknak volt ennyi. Nagyjából semmit nem tudsz majd vele kezdeni, böngészést felejtsd el, ami működne, az is lassan. Valószínűleg egy ősrégi 2.3-as Android van rajta, mert az újabbaknak sokkal több memória kell. Alaptanács, ne vegyél olyan Android telefont, amiben nincs minimum 1 GByte RAM.
2013. nov. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

szerintem megérné :)

elvére nekem egy sony ericcson xperia x8-am volt... régebbi rajta az android,kisebb a kijelző, kisebb a rom és a ram...meg a proci is. mégis ráfér pár játék és progi, és netezni is tök jól tudok vele.Ez a BeeX meg ahogy nézem,jobb mint a kis x8. Szerintem aki ilyet szeretne, vagye. Én is terveztem, hogy ezt veszem meg a héten, de ma találtam egy másikat, amit megveszek előfizusan. :)

2013. dec. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
4. Válaszoló: Szerintem ne oszd a hülyeségeidet, hogy böngészö is lassú meg minden amég ki nem próbáltad. Nekem simán, gyorsan akár több oldallal is akadás nélkül megy a böngészö. Játékok is mennek igaz nem a nagyobb játékok, de a közepeseket akadás nélkül.
2013. dec. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
nekem is ilyen telefonom van és szerintem az árát teljesen megéri. most azért mert nem olyan ismert a márkája még lehet jó telefon... mások már azért lehordják mert nem egy samsung vagy iphone... szerintem azokra hallgass inkább akik tényleg tudják milyen és olyan telefonjuk van, ne azokra akik csak látatlanba kritizálnak...
2013. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Hrovatin Alex válasza:

Nekem az lenne a kérdésem, hogy Vettem egy ilyen telefont. Minden szép és jó, de belső memória 100mb. Oké.. raktam bele memkártyát. De a bravúr, hogy play-ről nem tudok letölteni úgy alkalmazást, hogy az sd-re mentené. De a belsőn meg nincs annyi szabad hely, hogy le tudjam menteni.

Valamint bementem, megvettem. Amikor a garanciát csináltattam rá, már csernélni kellett a készüléket mert hibás volt. (még meg se vettem de már cseréltettem! ebben kőrözzetek le!!)

Valamint most vettem észre, hogy pixelhibás a kijelző, valamint szoftverhibás is, mivel nagyon arra utaló jelek vannak!!!

Viszem vissza holnap és cseréltetem ismét!! :)

2013. dec. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Egyáltalán nem éri meg, nem is értem minek árulják az ilyen szarokat.
2014. jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 eb07 válasza:

Szerint mindenképpen megéri. Én most vettem a napokban,és a véleményekkel/hozzászólásokkal ellentétben nincs vele semmi baj! A tárhelyről pedig csak annyit, hogy eleve nagyon sok ikon van rajta, (többek között fb, twitter,skype,stb.) de ennek ellenére én még kb

10-12 alkalmazást tettem rá és tökéleteseműködik.


10-12 alkalmazást tettem rá és tökéletesen műkődik.

Szóval szerintem megéri.

2014. febr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!