Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem jó a bluetooth a Samsung...

Matteh1995 kérdése:

Nem jó a bluetooth a Samsung Galaxy S Advance T-Mobile-os készülékemen! Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Egyszer csak kikapcsoltam meg vissza és én sem találok meg senkit meg engem sem talál meg senki sok különböző telefonnal próbáltuk már de engem sem érzékel senki meg én sem érzékelek senkit! A láthatósággal meg az ilyen dolgokkal nincsen probléma az mindig be volt kapcsolva és figyeltem rá! Egy Samsung Szervízpontban garanciálisan újratelepítették de utána sem volt jó és akkor azt ajánlották küldjem fel pestre és 1 hétig ott lesz! De még nem jutottam el odáig. Esetleg ezt valahogyan ki tudom küszöbölni ?

2013. nov. 8. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.A szervizben megoldják.
2013. nov. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.!
2013. nov. 10. 11:08
 3/3 A kérdező kommentje:
Bevittem és főpanelhibás volt így az egészet kicserélték THX Samsung
2013. dec. 30. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!